Ogłoszenia parafialne

6. Niedziela Zwykła

Niedziela, 12 lutego 2023

Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

Dalej trwa 40-godzinne nabożeństwo poprzedzające Wielki Post. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i trwać będzie do następnej Mszy św. Po sumie adoracja do Mszy św. o godz. 17:00. Zapraszamy do rodzinnej adoracji w intencji pokoju na świecie i zachowanie nas od wszelkich niebezpieczeństw. O godz.15:00 koronka i litania do Miłosierdzia Bożego. Ta adoracja niech zgromadzi młodzież przygotowującą się do bierzmowania i dzieci ze szkoły podstawowej. O godz.16:00 różaniec za zmarłych i zakończenie adoracji Mszą św. o godz.17:00. Zapraszamy do licznego udziału.

W środę naszym parafialnym zwyczajem wieczorną Mszę Świętą poprzedzimy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła, a ofiary składane dziś do puszek przy kościele, zgodnie z rozporządzeniem Metropolity Marka Jędraszewskiego, będą przekazane dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. Polecam je życzliwości wszystkich parafian. Bóg zapłać!

W tym tygodniu patronują nam:
  • poniedziałek, 14 lutego – Święty Cyryl (826-869), mnich i Święty Metody biskup, apostołowie Słowian, współpatroni Europy. 

Bóg zapłać tym, którzy w tym tygodniu sprzątali kościół. Na obecny tydzień powierzamy świątynię mieszkańcom Klikuszowej od nr 209C do 216. Sprzątanie w sobotę od godz. 9:00.


Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia.
Szczęść Boże!