Ogłoszenia parafialne

15. Niedziela Zwykła

Niedziela, 10 lipca 2022

W liturgii Kościoła:
Poniedziałek: Święto św. Benedykta opata - patrona Europy
Wtorek: Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Środa: Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
Piątek: Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła
Sobota: Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

W naszej wspólnocie parafialnej:
  • W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej.
  • W piątek o godz. 19.40 zbiórka wszystkich uczestników na parkingu i wyjazd na Parafialny Obóz Kolonijny w Chorwacji.
  • Dziękujemy mieszkańcom Obidowej za sprzątania kościoła. Na obecny tydzień powierzamy nasz kościół dalej mieszkańcom Obidowej od nr 50 do 57. Sprzątanie w sobotę od godz. 9:00.

Ogłoszenia lokalne:
  • Zapraszamy do udziału w 41 Pieszej Pielgrzymce Góralskiej do Częstochowy. Będzie ona od 23 do 31 lipca. Zapisy do grupy nowotarskiej prowadzone są w kancelarii parafialnej kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii (www.parafianowytarg.pl) w zakładce pielgrzymki - tam też można się zapisać on-line.
  • Firma Green Office Ecologic po raz kolejny organizuje zbiórkę elektro-śmieci; zużytych i zepsutych telewizorów, lodówek, komputerów, telefonów i innego sprzętu elektronicznego. Zużyty sprzęt prosimy przywozić w środę 13 lipca do godz. 15.00 na parking przykościelny koło bramy na plebanię. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie polskich misjonarzy w najbiedniejszych krajach Afryki.