Ogłoszenia parafialne

14. Niedziela Zwykła

Niedziela, 3 lipca 2022

Dziś czternasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowali tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia. Dzisiejsza niedziela jest także pierwszą niedzielą miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po każdej Mszy Świętej.

W środę, 6 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej. Ten dzień jest świętem patronalnym Apostolstwa Chorych w związku ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. W modlitwie będziemy polecać Bogu wszystkich chorych i cierpiących, a także tych, którzy leczą i pielęgnują chorych.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18:00. Powierzajmy Jej wszystkie sprawy, zwłaszcza te, które chowamy głęboko w swoim sercu.Możemy Jej zaufać i prosić by wciąż nam pomagała.
Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Najświętszej, a wyjeżdżającym na urlopy i wakacje - dobrego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.

W tym tygodniu patronuje nam też:
  • piątek, 8 lipca – Święty Jan z Dukli (1414-1484), franciszkanin, świątobliwy kapłan, wybitny kaznodzieja.

Dziękujemy mieszkańcom Obidowej za sprzątania kościoła. Na obecny tydzień powierzamy nasz kościół; dalej mieszkańcom Obidowej: od nr 40A do 49. Sprzątanie w sobotę od godz. 9:00.


Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia. Szczęść Boże!