Zmarł ks. Franciszek Truty

Środa, 4 października 2017
Drodzy Parafianie, informujemy, że wczoraj (03.10) wieczorem zmarł ks. Franciszek Truty, kapłan posługujący przy parafii św. Jadwigi w Nowym Targu, który pochodził z naszej parafii z Trutego.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek o godz. 16:00 w kościele św. Jadwigi w Nowym Targu oraz w piatek o godz. 15:00 w Klikuszwej, gdzie Mszy Świętej pogrzebowej będzie przewodniczył ks. kard. Stanisław Dziwisz.

W związku z tym prosimy, aby na spowiedź pierwszopiątkową przyjść w miarę możliwości w czwartek o 16:00. W piątek spowiedź z oczywistych przyczyn będzie mocno utrudniona.

Zachęcamy do licznego udziału we Mszy Świętej pogrzebowej. Okażmy w ten sposób ks. Franciszkowi szacunek i wdzięczność za jego kapłańskie życie.

Szczęść Boże,